Vrienden van de BAK

De volgende personen zijn VRIEND VAN DE BAK 2020 - 2021

Wil je meer weten over deze actie of ook Vriend van de BAK worden? Klik dan hier

John Meeuwissen
Stan de Graaf
Nancy Giesbergen
Mark Verheijen
Robbert Janssen
Martijn Lint
Marcia Meeuwissen
Sean Harrison
Jack Huybregts
Yvonne Huybregts
Nel Meeuwissen
Richard Huijbregts
Ella Snoek
Peter Schalk
Marc van Oosterbosch
Huib Jansen
Brigitte van de Pluym
Aldert van Meurs
Inge Verheijen
Ken de Keizer
Jikke de Keizer
Sylvia Vincenten
Bert Suijkerbuijk
Jan Boomaars
Reinoud van Overveld
Jeroen Romers
Dre van Ham
Marc Hufkens
Koen Dielemans
Arjan van Tiggelen
Paul van der Veeken
Annie Jorissen
Ingmar Muller
Erik van Gils
Geert Verdaasdonk
Betina Verdaasdonk
Bianca Lansen
Rolph Kavelaars
Dennis Jongenelis
Marit Jongenelis
Ravi Jongenelis
Reinier Nederhoed
Ruud Biemans
Jos Sweep
Jan van de Koedijk
Familie Emaus
Coen Geerts
Toon Akkermans
John van den Berg
Jos Jansen
Willem Halters
Lars Lauwen
Daan Rovers
Nancy Bastiaansen
Caroline van Ham
John van Paeschen
Kees Dielemans
Kees Nagelkerke
Claudia van Dongen
Dennie Vissers
Joost Koolen
Halinka Koolen Delrue
Oliver Delrue
Emmeline Delrue
Sjack Vissers
Rein Schneijdenberg
Mark Marijnissen
Johan van de Vijver
Leon Nagelkerke
Patrick Visser
Jan van den Goorbergh
Marloes Verdaasdonk
Julian van Paeschen
Gwen van de Koedijk
Hans Verhoef
Sander van Beurden
Hans Jongenelis
Lodewijk Meeuwis
Dijo van Gils
Corne van de Klundert
Jeffrey van de Broek
Dennis Roelands
Thierry Aartsen
Addie Korsten
Toon Lauwen
Ton de Peijper
Stefan Schreiner
Toon Sweep
Ine Sweep
Vera van den Goorbergh
René Miezenbeek
Hinko Baijings
Anouk Struijs
Roy Nouws
Laurens Bekx
Dimphy van Berkel
Maud Meeuwissen
Arno van Oosterhout
Mariska Aarts
Trudy van Aert
Rick Mutsaers
Tygo Verheijen
Arjan van Gils
Jan Baremans
Willem van der List
Pieter Musters
Rian Musters
Jeroen Magielse
Corné Machielsen
Huub Meulemans
Judith
Raoul van Aert
Lydia van der Meulen
Eric Jansen
Youp Meeuwissen
Thieu vd Watering

Overzicht bijgewerkt t/m 12 januari 2021

 

 

 • BAK Kalender

  ma di wo do vr za zo
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31

 • Programma

  Geen komend evenement!

Hoofd- en websitesponsoren

 • Hoofdsponsor Aartsen
 • Hoofdsponsor Wilko Fruit
 • Bellance
 • Brand Webdesign & Webhosting
 • The Sourcing Network
 • Johan van Gils

Normaliter schrijft de Grootvorst een kerst- en nieuwjaarsgroet maar omstandigheden brengen met zich mee dat dat dit jaar bij uitzondering niet aan de orde is en daarom een woordje van de voorzitter.

Beste Boemeldonckers, 

We zien oe gère, is de leus met karnaval dit jaar. Dat is er dit jaar nog bijna niet van gekomen. We hadden ons het 55e jaar van de BAK van Boemeldonck heel anders voorgesteld. We kijken terug op het jaar 2020 als een heel stil jaar.

Het begon allemaal op die stormachtige zaterdag in februari waarop wij hebben moeten besluiten de  grote optocht voor het eerst in de geschiedenis van het Boemeldoncks karnaval af te gelasten. Het feest wat daarvoor in plaats, op zondag, werd georganiseerd is er één om nooit te vergeten. Verbroedering ten top. De karnavalsdagen waren geweldig maar een karnaval zonder optocht laat toch een leegte achter. De grote optocht is immers één van de hoogte punten van het karnaval.

De maanden die erop volgden waren stil. Wie had er in februari verwacht dat dat virus uit China zo’n impact zou hebben op ons dagelijks- en ons verenigingsleven. Bijna iedereen heeft inmiddels wel in zijn of haar omgeving te maken gehad met het coronavirus en de gevolgen ervan in de breedste zin van het woord. Dit heeft grote impact op ons allemaal. Laten we hier de komende dagen nog eens nadrukkelijk bij stil staan.

Het is stil in Boemeldonck. Niets mocht of kon georganiseerd worden. Evenementen organiseren in ons dorp, daar zijn we sterk in. Dat maakt de onderlinge band in ons dorp sterker. Dat verbroedert. Geen Koningsfeesten, geen wielerronde, geen opening van de Markt, geen avondvierdaagse, geen Biks Blaosfestijn, geen Kermis, geen Sinterklaasintocht zoals de kinderen gewend zijn, geen Winter Wonder Beek en niet de Karnaval dat we gewend zijn. Toch proberen we er bij ons in Boemeldonck altijd weer samen iets van te maken, binnen de richtlijnen van de Overheid.

Voorbeelden hiervan zijn de aangepaste Sinterklaasintocht. De pratende kerstboom van 16 meter op de markt. De Puzzelwandeltocht. De Boemelquizz 5.5 online op 16 januari, de versieringen tijdens karnaval van de invalswegen in Boemeldonck. Ongetwijfeld volgen er nog meer aangepaste activiteiten.

Met het naderende einde van het stille jaar 2020 moeten we vooral positief uit kijken naar 2021. Laten we hopen dat we in 2021, weer wat meer kunnen en mogen organiseren en dat we weer meer bij elkaar kunnen komen en de gezelligheid terug krijgen die wij zo graag hebben en gewend zijn. Dit kunnen we alleen samen, houd je aan de regels. Het is het beste voor ons allemaal.

De afgelopen periode hebben wij een grote mate van verbroedering gevoeld bij vele Boemeldonckers. Door deze verbondenheid kijken wij met vertrouwen uit naar het 56e jaar van de BAK van Boemeldonck.

Ik wens een ieder, ondanks de beperkingen, hele fijne kerstdagen en een voorspoedig 2021 want: we zien oe gère!

John  Meeuwissen

Voorzitter BAK van Boemeldonck